| alexandru200320032003 a întrebat:

Sal.Am 12 ani, sunt prea mic pentru sala?
As vrea sa merg la sala sa slabesc nu sa cresc masa musculara.
Daca as avea alimentatia sanatoasa si as merge pe saptamana de 2-3 ori ar da rezultate?

2 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, tine o alimentatie sanatoasa si du-te la alergat, prea vremea asta este destul de greu.
Poti cauta o sala de atletism unde sa alergi cu o geaca de fas pe tine sa transpiri daca consideri ca esti plinut, cand dispare zapada ( in cazul in care a nins la tine ) poti sa alergi pe un teren de fotbal, undeva iti gasesti simplu, nu iti recomand sala, alergatul este cel mai bun, sau inotul dar daca nu iti permiti antrenamete de inot sau ai alte motive du-te la alergat.
Se vad dupa un timp indelungat rezultatele.
Sa ai o zi placuta!

| Cosmin4Fit a răspuns:

Sunt de acord cu Samuraiul cel Barbos! Alergatul te va slabi, nu exercitiile de forta.

"Daca as avea?" Alimentatie sanatoasa?

happy

Prietene, ar fi cazul sa ai o alimentatie sanatoasa! Mereu! big grin

Succes