| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa imi spuneti si mie cateva site-uri de unde pot cumpara suplimente nutritive, in special pentru masa musculara. si daca stiti in special site-uri cu suplimente de la muscletech, dar mai ieftine, nu dintralea la 200 ron sau mai stiu eu, si va rog, pls, fara redis ca sunt varza aia.

Răspuns Câştigător
| CocaCola123 a răspuns:

Uite aici ai tot ce vrei http://getfit.ro/ :) suplimente etc. tot Funda?

1 răspuns:
| manufactured a răspuns:

Acolo imi spune explicatii frate, p site-ul care mi l-ai dat, eu vreau sa cumpar ieftin si bun