| JockerStoica a întrebat:

Sal TPU: am 13ani si dupa ce ma joc footbal si depun efort mult piciorul drept imi este foarte amortit si ma doare putin in partea dreapta dar temperatura varsaturi diaree constipatie nu au aparut niciuna si eu am crezut ca ar putea fi o febra musculara dar pana la urma mi-a fost frica sa nu fie apendicita... la medic nu am fost. Astept Raspunsuri

4 răspunsuri:
| JockerStoica explică:

Pai da dar doar dupa ce ma joc footbal se intampla asta dupa dispare amorteala piciorului intr-o ora si ma simt bine dupa ce joc footbal iar se amorteste dar dureri abdominale in partea dreapta nu sunt rau chiar deloc mai mult amorteala deci ce poate fi

| gabigabriel a răspuns (pentru JockerStoica):

E apendicita 100% iti sp eu. cel mai bine fa un consult medical happy

| JockerStoica explică:

Te bag in Pizda matii

| gabigabriel a răspuns:

este apendicita. cunosc simptomele. dite urgent la medic pana nu e prea tarziu. sanatate happy