| Anonymus3000 a întrebat:

Am 2 intrebari despre fotbal despre cum sa fi fundas

1.Cand adversarul alearga tare cum as putea sa intru la mingea fara sa ii pun piedica?

2.Cum se intra prin alunecare?

1 răspuns:
| MISSROMANIA1 a răspuns:

1. pai cand alearga tare si esti in fata lui te retragi frumos un pic inapoi ca sa nu apuce sa te fenteze sau tot la 1 este 2 happy intri prin alunecare in cas de esti in lateral sau un pic in spate si alunecarea vine de la sine.te uiti la mingie si iti dai drumu la corp nu stiu cum sa iti zic in directia mingiei.vine de la sine alunecarea