| alexxis0712 a întrebat:

Sal TPU.Fac sala de aproximativ un an. sunt in perioada de masa musculara.Azi la scoala ne-a pus profu sa dam rezistenta si nu aveam cum sa-i spun ca nu dau a trebuit sa alerg 9 ture de teren, pe scurt am facut cardio in perioada de masa musculara cand nu trebuia.Are vreun efect asupra corpului doar "o sedinta" de cardio? Am 68 kg 1, 70 si nu as vrea sa slabesc.

2 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Ba, tu trebuie sa faci cardio in fiecare zi, cate 20-30 de minute.

| UserDG a răspuns:

Sa slăbești? Pai dacă spui asta înseamnă ca ai și grăsime pe tine ca numai aia poate fii data în jos în felul ăsta. Nu, nu ți se întâmplă nimic, nu are efecte. Stai liniștit!