| Dragosh007 a întrebat:

Sal TPU. in ultimul timp ma simt foarte obosit. Asa ca m-am gandit sa fac niste exercitii fizice.20-30 min pe zi, cand sa le fac dimineata inainte de munca sau dupa.

Răspuns Câştigător
| DFA1 a răspuns:

Și eu muncesc, dar de obicei le fac seara, pentru că vin relativ devreme acasă. Totuși, cred că e mai ok dimineața, ești mai proaspăt, e lumină afară, iar seara riști să ajungi târziu și eventual obosit.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Eu zic ca dimineata pentru ca dupa ce vi de la munca, numai de exercitii nu mai ai chef!

| CulturismsiFitness a răspuns:

Aici depinde de ce loc de munca ai.
Daca ai un program de alimentatie si un program de somn de minim 7 ore si maxim 9 ore.
Daca faci efort fizic la jobul tau nu recomand sa faci deloc miscare. Recomand sa iti administrezi niste multivitamine ca sa i dau un surplus de energie organismului. Dar cel mai in masura sa te ajute este un doctor care probabil o sa te puna sa faci niste analize si sa vada unde ai deficit.