| anonim_4396 a întrebat:

sala de fitness VS kangoo jump. Care arde mai multe calorii? Ce recomandati?

4 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

La sala arzi si mai multe calorii si iti dezvolti si masa musculara mai bine

| yonutz13snp a răspuns:

Eu nu sunt expert in asa ceva, dar sunt sigur ca la kangoo jump depui mai putin efort, iar la sala poti lucra ori ce muschi vrei.

| BiEnCuTsA_1244 a răspuns:

La sala poti sa arzi mai multe calorii si poti sa faci mai multe exercitii

| bookute a răspuns:

Kangoo evident. Facand efort anaerob o sa arzi mult mai multe calorii decat facand anaerob in sala de fitness.