| Rusescu_Raul_1989 a întrebat:

Sall! BUNA! IMI PUTETI RASPUNDE LA O INTREBARE! DE CE NU joaca leandro tatu la steaua?

8 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Probabil pentru ca nu este in "forma" stelei, trebuie sa se acomodeze cu stilul de antrenament a lui Reghecampf iar apoi sigur ca va jucahappy

| ParadoxRO a răspuns:

Pentru că Steaua a făcut o afacere proastă

| alexs99 a răspuns:

Pentru ca vine dupa o accidentare care l-a scos ceva timp si acum trebuie sa revina la forma fizica de acum un an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pregătit fizic.

| KooKoo a răspuns:

Pai Tatu este ca o oaie neagra pe teren. E slab da 3 goluri in an si e atacand. Cam de ce crezi tu ca nu joaca straight face

| radugeorge25 a răspuns:

Ca nu vrea Becalilaughing

| RyanFlame98 a răspuns:

A suferit o accidentare anul trecut prin aprilie dar din cate am vazut eu acum a revenit la echipa si a dat un gol intr-un amical

| vasyle90 a răspuns:

Daca te referi la amicale, nu stiu, insa stiu ca Becali i-a prelungit contractul.