| almaz a întrebat:

Sall, cum să scap și eu o dată de burtă? no am foarte mare dar totuși este, am făcut deja tot felul de diete, și la aerobică am umblat și ciclism am făcut, nu zic că sunt rezultate, de slăbit slăbesc, dar nu în zona unde este burta, cine știe, help me...

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Singura modalitate de a scapa de grasimea abdominala este de a tine o dieta o dieta high carb gen

http://www.scientia.ro/......ometa.html

| EneCristian a răspuns:

Ideea e ca grasimea se depune acolo si ca sa slabesi trebuie sa arzi foarte mult adica sa faci un sport gen inot care sa forteze mai multe grupe musculare si sa consumi si partea aia a corpului.

| Ry0010 a răspuns:

Mananca sanatos si bea multa apa. Fa jogging si poti incerca tae bo happy la mine merge. Baftawinking

| SmokeGun a răspuns:

Cauta pe internet Apa Sassy, trebuie doar sa bei minim 2 litri.sa nu consumi sare, condimente.prajeli,citrice

| almaz explică (pentru SmokeGun):

N-am voi sa consum citrice?