| Danut4 a întrebat:

Sall.
Frate-miu tot ma streseaza cu ce echipa de fotbal sa tina din Anglia (are 12 ani) si eu nu stiu ce sa-i zic pentru ca eu nu tin cu nici o echpa din Anglia. El vrea sa aleaga o echipa dintre : Liverpool, Arsenal, Chelsea.
Ati putea sa imi spuneti cu cine sa tina?(Puteti sa spuneti si ce va facut sa tineti cu acea echipa)

Răspuns Câştigător
| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Sa aleaga Arsenal deoarece mereu a promovat jucatorii tinerihappy!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intr-o vreme mi-a placut Chelsea, mai ales pe vremea cat a jucat acolo Dan Petrescu si apoi Adrian Mutu. Acum sunt indiferent fata de echipele englezesti, desi ma mai uit la unele meciuri, mai ales intre echipele din partea de sus a clasamentului. Numai bine!

| Magnifico a răspuns:

Mai degraba l-ai lasa sa se uite la clasament. Celor mici le place sa tina mereu cu invingatorii.Toate echipele enumerate de tine sunt bune.Mie personal imi place Manchester United.Joc mai simplu ca al lor nu exista. Dint 3 pase in careu.Bafta

| andreilove a răspuns:

Sall.Mai bine sa tina cu Liverpool.Si ea e tot echipa.Voi toti care alesarati Chelsea cinear castiga Chelsea sau Liverpool? Liverpool sigur. Funda?

| andreeei a răspuns:

Chelsea, intotdeauna a avut o putere de revenire uimitoare, nu sunt micorbist, insa cand eram mai mic imi placea foarte mult cum joaca

| laur_2968 a răspuns:

Eu zic sa tina cu chelsea pentru ca este cea mai buna dintre alea 3 pe care leai enumerat tu.Eu nu tin cu nicio echipa din anglia pentru ca sunt roman

| MariusCs a răspuns:

Fa-ti timp si uitati-va impreuna la meciuri le echipelor spuse de tine mai sus. Si asa o sa asi dea seama care ii place cel mai mult.

| lastmanalive a răspuns:

Eu as alege Liverpool, pentru ca au suporteri fanatici, care chiar stiu sa faca spectacol pe teren, si stiu, cand eram de varsta lui, vedeam meciuri cu Liverpool, si mi se ridica parul pe mana, la propriu. Uite aici un filmulet care o sa-l determine : http://www.youtube.com/watch?v=WfP2ABaKZIY&feature=related

| Catalin7rmd a răspuns:

Spune-i fratelui tau ca ar trebui sa tina cu o echipa mare
a-Manchester United sau City
b-Chelsea
c-Liverpool
d-Arsenal