| AlexCOOL60 a întrebat:

Sall.Imi poate sugera cineva niste exerciti ca sa-mi intaresc abdomenul(niste lunkuri daca stiti). Dar nu vreau exercitii cu greutati am doar 12 ani.tongue

Răspuns Câştigător
| laur_8083 a răspuns:

Uite aici, e cel mai bun program, daca observi are 7 milioane de vizualizari :p poftim http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OldDeath a răspuns:

Cel mai usor este sa faci 20 de abdomene si dupa aceea stai in coate.Asta inseamna pozitia de flotare dar nu stai in maini ci in coate.