| JonD a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa fac sa imi intaresc muschii de la maini si abdomenul?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Du-te la sala si fa exercitii de baza.

Evident, combinate cu o alimentatie bogata in proteine ( fara multe proteine, muschii nu au din ce sa se formeze si ramai un COPIL FIRAV ca toti care incearca sa puna muschi cu 2-3 mese pe zi )

| lascuiulian92 a răspuns:

Flotari si tractiuni pentru piept, triceps, spate si pentru abdomen crunchuri.

| thanos a răspuns:

Fa tractiuni cat de multe poti ca iti dezvolta atat muschii bratului cat si cei ai pieptului

| Cosmin86 a răspuns (pentru thanos):

Tractiunile lucreaza biceps si spate, ca muschi principali.

Bratul mai are si triceps ( care e de 3 ori mai mare decat bicepusl ).

Piept nu lucreaza deloc.

tu GANDESTI inainte sa dai o prostie de raspuns?