| anonim_4396 a întrebat:

Sall la totihappy. am auzit ca slabesti de la coarda, asta bine. dar sa te inalti? este adevarat:o? mersihappy

8 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Coarda e cea mai buna pentru slabit, ...de inaltat probabil ca o sa te mai inalti, dar daca ai deja 20 ani, nu o sa mai cresti asa ca nu-ti face griji

| anonima20 a răspuns (pentru hummer24):

Am abia 15 anisad

| hummer24 a răspuns (pentru anonima20):

winking e atunci e posibil sa mai cresti 4 cm, depinde acum, da e bine sa fi si inalta sa stii happy

| anonima20 a răspuns:

Pai eu nu vreau sa ma inalt.de asta am intrebatlaughing

| Fizy93 a răspuns:

Orice fel de sport te ajuta sa cresti sa sa iti maresti masa musculara fiind in permanent in crestere cu sanatatea! tongue

| StewartCassie a răspuns:

Buna. Bineinteles ca te ajuta sa slabesti si sa-ti misti toata musculatura. Astept sa fie mai cald aici la mine si ma apuc si eu de coarda. Pe langa asta.ai putea sa te mai si intinzi inainte de a sari.gen: cateva genoflexiuni, rotirea mainilor. Te descurci tu happy

| ochiverzi91 a răspuns:

Daca vrei sa te inalti inscrie-te la baschet sau handbal.
Pa-pa.

| adelina0101123 a răspuns:

Eu asa am auzit. Cred ca este adevarat.happy