| Bianca26bb a întrebat:

Exista vreun sport in care slabesti, dar nu te inalti? Mi-l puteti scrie daca stiti?happy Daca nu abtineti-va. Mersi mult.

9 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Abdomene, jogging

| Bianca26bb explică:

Black pearl, e invers. Daca faci astea doua sporturi te inaalti.
Am multe prietene care au facut inot si volei si s-au inaltat.

| gelica a răspuns:

De asemenea, te poti inalta numai prin inot! Crede-ma ca numai prin acest fel poti creste mult mai mare sau poti sa te dezvolti cu timpul, dupa cum te lasa natura!winking Daca vrei sa zlabesti, atunci fa cure de zlabire cu cereale intergrale si abtine-te de la mancare!

| cristiannn_8836 a răspuns:

Fotbalwinking!, Handball, Tenis de camp, ping pong...sau ai putea sa te apuci de inot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voleiul si inotul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.yoga.sari peste mese si bei apa dupa fistecare saritura.slabesti vazand cu ochii.

| atomis a răspuns:

Orice sport ai face te inalti dar ca sa slamesti iti recomand sala

| DaNiiiiiiiii a răspuns:

Poti sa slabesti cu ajutorul exercitiilor fizice.
sa mananci regulat, de 3 ori pe zi dimineata, la pranz, si seara foarte putin de ex. un fruct sau un iaurt, sa nu mananci dupa ora 7 seara si sa nu mananci foarte multe dulciuri sau paine.

| antonia07 a răspuns:

Karate...eu am facut cinci ani ...am slabit dar nu m-am inaltat