| Mihaitza1223 a întrebat:

SALL TPU am 15 ani, 1, 79 inaltime, 85 kg. si as vrea sa stiu cum scap de stratul adipos ( grasime) de pe corp? FUNDA
PS: doar cei care stiti.. raspundeti. fara comentarii rautacioase MS!

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

Salut, trebuie sa faci cam asa:
1.Alergat prin oras oriunde poti tu cam 20-30 min(constant) pe zi.
2.Alimentatia: -fara dulciuri;
-fara mancaruri grase;
-doar mancare cu putine calorii;
3.Mentii un stil de viata sanatos. Aaaa da si daca tot vrei sa dai stratul adipos jos ia si niste L-carnitine, te ajuta la accelerarea arderii grasimilor.

6 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Alergat si fara mancare dupa ora 19.
succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru WR104):

E prea devreme ca ultima masa sa fie la ora 19

| WR104 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu cred ca e prea devreme, depinde si la ce ora dormi ca daca dormi la 00 sau 01 atunci e devreme intr-adevar dar pentru cineva care sepune la somn la ora 22 nu-i foarte devreme si oricum asat nu inseamna ca pe la ora 20 nu poate manca un fruct sau ceva foarte usor.

| Cosmin86 a răspuns (pentru WR104):

Exact, nu ai de unde sa stii la ce ora se culca happy

| TudyCFR a răspuns:

Pai alergare combinata cu exerciti de musculatura flotari si abdomene.

| dnk10 a răspuns:

Regim alimentar, sport...