| OchiiCaprui a întrebat:

Am o problema..Joc fotbal f bine, viteza buna, dribling bun dar cand ajung la poarta ma pierd si ori dau la nimereala, ori ma impiedic... ce pot face. cred ca e din cauza emotiilor sau nu stiu... FUNDA!

7 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pai daca nu ai pe cineva sa iti dea incredere in tine? de ce dau fotbalistii goluri pe tren? ca sa nu dea in pat, numai ca in pat ii antreneaza iubitele. Ia-ti si tu o gagica!

| alexs99 a răspuns:

Incearca sa te gandesti ca esti doar la un antrenament unde exersezi suturile.Nu te precipita, nu incerca sa dai tare, ci cat mai tehnic, cat mai plasat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza ca esti o femeie.

| Badgirl117 a răspuns:

Neindemanatic? Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
Emotii? Daaaaaaaaaaaaaaaaaap 100%
Un sfat maine mananca incredere vsi curaj pe paine!

| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Nu te stresa.te gandesti ca o sa ratezi. cred ca ai niste colegi de echipa care comenteaza daca ratezi, dar nu ii baga in seama daca asa este. cand ajungi in fata portii incearca sa nu tragi ..suteaza tehnic si usor

| DexTTeRoNN a răspuns:

Uita ca ai fundasi in spate sau ca te critica ceilalti ca nu dai gol. Asa sunt si eu pana cand am facut asta am uitat de fundasi cai am in spate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DexTTeRoNN):

Daca uiti ca ai fundasii in spate risti sa te trezesti fara minge big grin