| Flavius13 a întrebat:

Sall tpu...as dori si eu niste sfaturi. Am 14 ani 1, 78 si 66kg, as vrea si eu sa imi recomandati un gainer bun sau ceva suplimente, fac sala de 1 an jumate, gfx-8 e bun? sau stiti cv mai bun pentru mine? Va multumesctongue:*:*

7 răspunsuri:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Salut! Gfx-8 e mai puternic ca stimulent dar eu ti-as recomanda "Gigant",(e mai bun pentru sanatatea ta avand foarte multe proteine naturale)

| Cosmin86 a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Si gfx are proteine artificiale sau cum? laughing

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Da..are mai putine proteine naturale si foarte multe chimice! Eu ti-am recomandat ceva care nu iti afecteaza sanatatea sub nici o forma.dar daca vrei "masa"si mai putina sanatate, baga steroizi anabolizanti cat mai multi! succestongue IIIciauIII

| Cosmin86 a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Si gigant are chimicale si aspartam ca indulcitor. Daca vrei fara chimicale ia ceva natural si avizat medical, de genul :
http://www.megaproteine.ro/Proteine/ON-Natural-100-Oats-Whey-1-3-Kg/

| CkErROo a răspuns:

Eu am 14 ani si 1, 59, cum de ai 1, 80 aproape?

| Flavius13 explică (pentru CkErROo):

Nu stiu am crescut mult in inaltime si in greutate

| Flavius13 explică (pentru CkErROo):

Am crescut mult in kg si in inaltimewinking