| anonim_4396 a întrebat:

Ce suplimente imi recomandati pentru sala de forta, am luat tot felul. As dori niste sfaturi. Va multumesc

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cere recomandarea unui medic sportiv!
Pa, pa.

| foxi a răspuns:

O gura de vagin de vitelusa!

| FemeiaPisică a răspuns:

Ai gresit categoria!

Răspuns utilizator avertizat
| sk0rsk0r a răspuns:

Hmm pai. nu lua steroizibig grin ia vitamine. pentru marirea masei musculare da nu de aia care sa te umfle si sa se desumfle. ia vitaminte pentru mentinere. da eu crd ca nu ai nev de suplimente. ci de multa munca big grin bafta

| Cosmin86 a răspuns (pentru sk0rsk0r):

Nu exista nimic "care te umfla si te dezumfla", termina cu aberatii de copii mici.

multa munca daca nu e sustinuta nutritional = ZERO, muschii nu cresc de la exercitii, ci de la proteine si alti nutrienti

| sk0rsk0r a răspuns (pentru Cosmin86):

Cum sa nu creasca ma muschii de la exercitii? Esti ratat? Du-te bai gogule si culcate. Postezi aiurea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru sk0rsk0r):

La exercitii apar micro-rupturi de fibre, care se refac in zilele de odihna. Si CU CE crezi ca se refac, cu AER? NU, cu proteine si alti nutrienti.

DE CE in perioada de definire, din cauza alimentatiei, la sportivi LE SCADE masa musculara, chiar daca fac exercitii dure?

Fara suport nutritional e imposibil sa cresti masa musculara, ia elimina cat mai multe proteine din alimentatie, sa vezi cum SCADE masa musculara, indiferent cum te antrenezi.

Mai documenteaza-te, esti complet paralel cu sportul asta, probabil genul care face sute de exercitii pe zi si vrea muschi laughing

| sk0rsk0r a răspuns (pentru Cosmin86):

rolling on the floor) arat de 30 de ori mai bine ca tine. rapandulo tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru sk0rsk0r):

Sunt convins, probabil esti o scobitoare cu gura mare happy