| CosminBone a întrebat:

Cand e bine sa ne antrenam adica sa punem masa musculara,dimineata,la amiaza sau seara? Multumesc,

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este dimineata cand esti cel mai fresh!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nickname1890):

Esti fresh dar esti si in stare catabolica dimineata happy

| Nickname1890 a răspuns (pentru Cosmin86):

Nu zice nimeni sa faci antrenament inainte de masa. Dupa micul dejun.

| Andrei0510 a răspuns:

Eu zic ca dimineata, fiindca asa vei avea energie pentru tot restul zilei!

| cristif a răspuns:

Cand "iti intra" tie mai bine, depinde de la om la om.

| Taker a răspuns:

Salut.cel mai bine ar fi seara deoarece dupa antrenament te duci in pat. Iar in timp ce dormi muschii abia lucrati se relaxeaza si astfel masa musculara creste mai repede. Bafta