| Graftzoor a întrebat:

tongue care credeti ca e cel mai bun Kaka, Messi sau Ronaldinho?

Răspuns Câştigător
| spad3r a răspuns:

Eu zic asa :

1. Messi
2. Kaka
3. Ronaldinho
4. Eu laughing si cam atat

11 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Messi

Apache
| Apache a răspuns:

Messi! messi! messi!

| katy a răspuns:

Ronaldinho

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Messi frate toate ziua.ronaldinho e panarama nu stie sa joace./kaka e foarte bun dar dupa ce sa accidentat acum recent s-a intrerupt ritmul de joc

| Eyezonfire a răspuns:

Cum să zici că Ronaldinho nu ştie să joace?! Ştii măcar ce-i ăla fotbal?

| MrTroll a răspuns:

winkingmessi e cel mai bun kaka a fost bun la vremea lui acuum si ronaldinho sa drogat si acum a ramas messi pe primul loc:1.messi
2.kaka
3.ronaldinho
4.eu daca vreiwinking

| bebetho a răspuns:

Ronaldinho a avut vremurile lui, acum Messi mi se pare cel mai bun, cel mai folositor.

| Ssshadow a răspuns:

Nu ma uit la fotbal dupa mine toti sunt cei mai buni thinking

| cockie_green a răspuns:

1.Kaka
2.Rondaldinho
3.Messi

| Infern0 a răspuns:

1.Ronaldingo
2.Messi
3.Kaka
4.Eurolling on the floor

| Bobonete a răspuns:

Kaka :d