| Pring a întrebat:

Sall TPU, stiti cum pot deveni un wrestler ca Dean Ambrose? Orice raspuns este bun si dau funda pentru cel mai explicit raspuns.

1 răspuns:
| sdadas a răspuns:

Salut, ca sa devii un wrestler profesionist trebuie sa treci de foarte multe etape.Trebuie sa practici sala maxim 4-5 ani pentru a avea un fizic bun si dupa sa te antrenezi si ca sa intrii un lumea wrestlingului trebuie sa te inscrii in tough enough acolo sunt alesi 3 norocosi care vor intra in nxt si cu timpul chiar in liga profesionista funda daca ti-am fost de ajutor bafta!