| Nesquisse a întrebat:

Sall TPU, sunt un iubitor de fotbal si as dori sa-mi spuneti daca stiti vreo scoala de fotbal cu camin din Chisinau. Ajutor plz.
Funda :3

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

Daca te-am ajutat, da o funda happy

4 răspunsuri:
| RaraSeeDY a răspuns:

Salut. Si eu sunt fotbalis, practic de 14 ani fotbalul si viata asta e frumoasa dar nu usoara. Cluburile din orase nu mai sunt cum erau inainte, nu se mai investeaza. Prima solutie daca ai avea sanse si crezi ca poti, e s apleci in afara sa dai probe la echipe. Daca tu crezi ca esti destul de bun, incearca sa dai probe la academiile din tara, precum academia gica popescu, hagi... si asa mai departe. Iti urez multa bafta in sport si o viata lipsita de accidentari happy

| Nesquisse explică (pentru RaraSeeDY):

Multumesc mult!

| RaraSeeDY a răspuns (pentru Nesquisse):

Daca te-am ajutat, da o funda happy

| MiddyMo a răspuns:

Incearca sa cauti aici daca te refereai la un liceu sportiv :)

http://www.afla.md/institutions/all/?&page=2

| Nesquisse explică (pentru MiddyMo):

Cum caut? nu este search