| zeBraJaM a întrebat:

Vreau sa devin fotbalist, si n-am nici o idee de unde ar trebui sa incep..adica daca ma duc la lps (liceul sportiv ) pot sa devin fotbalist? Daca nu, atunci cum?
dau funda laughing

Răspuns Câştigător
| bookute a răspuns:

Salut.Liceul sportiv dupa parerea mea nu te-ar ajuta prea mult sa faci performanta.E ok sa rogi parintii sa te duca la un club de juniori sa dai probe si daca esti talentat poti face performanta.Mai apoi daca merge treaba la echipa respectiva poti face si un liceu sportiv, ca are un program mai lejer pentru sportivi.Bafta

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Poti sa devii si de la un liceu cu profil sportiv, dar cel mai bine ar fi sa te inscrii la un club de fotbal.