| CikEu a întrebat:

Cum sa devin cel mai bun fotbalist? am f mare talent deci cum sa incep?

12 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Cu mingea. glumesc laughing
Faci scheme, joci des... te antrenezi

| ionut332 a răspuns:

Pai daca vrei sa devi un fotbalist bun conteaza de unde esti de ex.eu is din Deva si nu am ce realiza aici dar inscriete la academia lui Hagi sau du-te daca ai parinti in strainatate du-te la ei si zile sa te deie acolo ca vei realiza multe.

| frumusica26 a răspuns:

1. Du-te la niste cursuri, iar dupa baga-te prin Steaua si dupa pe la incepatori si dupa in Dinamo. Funda?

| lunetistulnr1 a răspuns:

Du-te la un club de fotbal...Sa nu te duci la orice echiba de tineret ca a Stelei si a celor mari deoarece nu vei face nimic, vei fi vandut pe cateva zeci de mi de euro si te vei pierde pe la un club de liga 3-a.Cauta pe net academia Hagi si inscriete acolo, el sigur te va gasi daca ai talent si vei ajunge mare, iti garantez ca vei ajunge sus.
-Indra in echipa scolii si inscrieti-va la competitii pentru. anii vostri(ex. Cupa Hagi Danone)
Antreneaza-te zilnic, alearga fa sport, asa iti vei intari conditita fizica si te vei obisnui cu efortul.
Lasa calculatorul si cauta pe internet cluburi de juniori care sa fie si hagi, popescu mai importanti si poate ajungi sus!

Mult noroc si sa te vad la Barcelona ca cel mai mare jucator al lumii(For ever)

happy

| Ionut_Dan_1998 a răspuns:

Trebuie sa crezi in tine!
Si du-te la Dinamo.
Osa faca din tine un mic Xavi!

| ajutorplzzz a răspuns:

Mai intai du-te la juniori/seniori pana devi foarte bun si apoi intra in echipele incepatoare pana devi un mare fotbalist. funda!

| mistico23 a răspuns:

Salut,dar ca sa devii fotbalist nu iti trebuie si liceul sportiv?

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru mistico23):

Nu-i obligatoriu.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns (pentru mistico23):

Prietene nu stiu daca tu chiar ai un asemenea potential dar pot spune ca ai am un f mare talent inmultit cu infinit.Eu o sa incep antrenamentele in aprilie. Tine minte echipa nu conteaza, doar sa fii foarte bun si sa ii snopesti pe toti.Si vei urca treptat tot mai sus.Asta-i filozofia mea si sunt sigur ca ma va duce la Barcelona.Baftawinking

| Shoky_Bogdy_1996 a răspuns (pentru mistico23):

Nu neaparat

| Turzai_Lehel_1987 a răspuns:

Sall

| Bbylynna a răspuns:

Antrenament multtt... multa munca, perseverenta ...cautati echipe din orasul tau in care sa joci thinking si mult noroc