| DinuEu a întrebat:

Salu TPU! Ce marca de Bmx e mai buna wethepeople sau eastern, pentru ca vreau sa imi cumpar si nu stiu ce sa aleg. Spuneti-mi si de ce. Sunt la fel de bune? Daca ati putea sa ma mai ajutati cu niste anunturi de bmx-uri pana in 1200 lei ( second-hand ). Dau FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu anunturile nu cred ca pot sa te ajut dar stiu sigur, Bmx wethepeople e mai buna pentru ca are si fratele meu si e super. N-as stii sa-ti spun si de ce dar wethepeople e misto.