| OchiiCaprui a întrebat:

Am 13 ani si joc bine fostbal, adica am viteza, dribling bun dar cand ajung in fata porti ma pierd, nu stiu ce se intampla, De cateva ori am ratat cu poata goala.
Faza e ca am o echipa mai slabuta si sunt singurul atacant iar ei mereu imi zic :,, Ne bazam pe tine!,,, Ai grija!'
Atunci mi-e frica sa nu-i dezamagesc si stiu ca trebuie neaparat sa marchez.
Ce sa fac sa nu mai am emtii in fata porti?

3 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Suti pe poarta ca nebunu, asa fac eu

| Alex4Fun1987 a răspuns:

Ai 13 ani, e normal sa ai emotii! Fa ce faci de obicei, si nu te mai gandi ca echipa se bazeaza pe tine. O echipa lucreaza impreuna, si oricine are ocazia trebuie sa inscrie! Cu timpul o sa iti dispara si emotiile.

| Remeee a răspuns:

Fara suparare dar daca nu ai finalizare = nu ai valoare.