| DjSteelSex a întrebat:

Salut, am 14 ani, 180cm inaltime. Fac sala de 3 ori pe saptamana, maine fac 5 saptamani. dupa cat timp apar rezultate vizibile,? rezultate in forta am, am crescut cu greutate. Raspunsuri sincere pls

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andrei981 a răspuns:

Salut. Tu te referi la definire. Pentru a te definii dureaza, nu este peste noapte. Dureaza luni chiar si un an, doi. Dar in paralel cu sala ar trebui si un regin, nu de pe net sau ceva. Poti vorbii cu un instructor pentru a-ti oferii un regim bun. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| clomid a răspuns:

Ai 14 ani si esti nascut in 79 happy