| BlueScreen a întrebat:

Salut, am 15 ani 165-167 inaltime si aproape 70 de kg, de o saptamana ma duc la sala, 4 zile pe saptamana luni fac spate marti piept miercuri picoare iar joi umeri..cateodata daca mai am timp mai stau si vreo 10 minute pe banda..cam in cat timp pot obtine macar un abdomen plat?

6 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Pai tu ce vrei? definire sau masa? ambele nu merg

| AntrenorFitness a răspuns:

Depinde de intensitatea antrenamentelor, de procentul de grasime, de alimentatie si asa mai departe.
http://www.despreculturism.ro/......idiat.html

| costin95 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai o alimentatie corecta... si fa abdomene, cand simti ca nu mai poti ca te arde abdomenul da tot ce ai mai bun... happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru costin95):

De ce sa faca abdomene?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Sa faca patratele. si pentru ca automobile

| handmade534 a răspuns:

Dupa 3 luni o sa incepi sa observi ceva. Burta o dai jos mai greu, fa si tu abdomene si mai mult cardio, ca sa arzi grasimile alea. Si ai grija si la alimentatie.