| CezarGabriel a întrebat:

Salut am 16 ani 1.80 metri aproximativ 65kg. Vreau sa ma apuc de sala.Ce suplimente trebuie sa iau pentru a lua in greutate mai repede?

2 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Ce te astepti de la niste dobitoci care cred ca suplimentele te fac mare. Tu nici nu stii sa tii bara in mana dar vrei suplimente. Asteapta prima luna, mananca bine si dupa te hotarasti ce o sa folosesti.

| IMPLICAT a răspuns:

O sa te iau tare, poate iti revi.

Daca tu vii aici si ne scrii, "ce suplimente sa iau ca sa cresc mai repede" e clar ca esti absolut pe langa ceea ce urmeaza sa faci.

Secretul acestui sport este rabdarea, ceea ce tie clar iti lipseste?

Tu habar nu ai sa iti faci abonament dar vrei proteine.

Bravo tata, ai un viitor de succes!