| Kawasakik a întrebat:

Am 16 ani si m-am apucat de sport de 3-4 ani, iar de sala de un an.Care credeti ca este mai eficient ca si atrenament pentru sala?
1: Luni (biceps,spate,antebrat),Marti (triceps,piept,umeri),Miercuri(picioare,abdomen),Joi (liber),Vineri (biceps,spate,antebrat),Sambata (triceps,piept,umeri),Duminica (picioare, abdomen)
2:Luni (biceps,antebrat),Marti(triceps,umeri),Miercuri(spate),J oi(piept),Vineri(picioare), Sambata(abdomen).
*Pana acum am facut doar primul tip de antrenament si am rezultate semnificative.Nu iau suplimente.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

2 clar. La 1 ai prea multe antrenamente.

| siriusblack98 a răspuns:

Eu zic ca 2.Cu toate ca personal le-as fi grupat altfel dar mna, fiecare isi cunoaste propriul corp.