| fetita97 a întrebat:

Salut, am inceput deja de 6 zile sa fac sport, alergat, exercitii grele, mananc normal...la pulpe am slabit, dar parca gambele sunt mai groase, si asa aveam muschi la gambe fac volley de un an jum... poate mi se pare mie, ori de la alergat.alerg 20 de cercuri.mersi anticipat(sunt fata)

3 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Pai probabil ca gambele sunt mai groase pentru ca joci volei si trebuie sa sariwinking da e ok e bine nu e nici o problema happy

| MMihai a răspuns:

E mai frumos baschetul decât decât voleiul, voleiul e cam static.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si care e intrebarea?