| boss97 a întrebat:

Salut.Am o bicicleta sc cu roti normale,fara jenti duble,si duminica ies la plimbari lungi, cam cat m-ar tine rotile normale daca folosesc bicicleta numai pe strada?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| j1NNNx a răspuns:

Acelasi lucru fac si eu big grin, dar numai ca ies si sambata. Cred ca le am de 7 luni si inca mai tin. Deci pot zice ca in jur de 1 an!

| AlexUnder a răspuns:

Am avut si eu o bicicleta cu roti duble. Nici macar o diferenta. Rotile te tin mult nu iti fa griji. Atata timp cat nu uzezi prea mult franele.

| atletico a răspuns:

Sase luni garantat