| AimeZ a întrebat:

Am o mare problema. Deci, vin in fiecare weekend in curtea scolii sa ma joc fotbal. Dar am observat ca sunt praf. Adica, toti ma fac. Nu mai stiu sa sutez la poartă, nu stiu sa fac dribbling. Va rog ma puteti ajuta cei care stiti?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Fa alt sport. Incearca basket.

| MariusZap a răspuns:

Si eu am fost exact exact ca tine.Cunosc sentimentul de inferioritate insa se poate "trata".Un cuvant. Exerseaza! Exerseaza singur miscarile de fotbal pana iti ies (mie mi-a luat o vara intreaga sa pot jongla pana la 15 ori) sau roaga-ti un prieten sa exersati pasele si cauta pe cineva de acolo sa te invete sa sutezi la poarta.Cu timpul o sa aflii si pozitia ta pe teren.Deci nu uita. Exerseaza si joaca cu cap!

| AimeZ explică (pentru MariusZap):

Multumesc,dar. vreau sa imi dai un video cv cu niste scheme usoare si cu suturi la poarta