| FreeSh00teR a întrebat:

Salut am si eu o problema in legatura cu fotbalul joc fotbal de sala si pur si simplu nu stiu cum sa tin piciorul atunci cand sutez cu siretul si de aceea de multe ori sutez aiurea... daca ati putea sa imi ziceti tipuri de suturi cum si unde sa lovesti mingia... cand sa dai asa si cand sa dai altfel si daca stiti tutoriale in limba romana dau funda pls help

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

E greu de explicat asta in cuvinte, asta tine de tehnica ta!

| SUDSteaua1947 a răspuns:

Trebuie sa-l tii cum tin balerinele piciorul cand stau pe varfuri, adica foarte drept si intinsa laba.

| xelleR a răspuns:

Păi e simplu, când şuţi ţi şiretul drept ca să dai drept şi să nu se ducă mingea aiurea şi trebuie să dai fix în mijlocul mingi ca să prindă şi putere când şuţi big grin