| joda14 a întrebat:

Am o nelamurile care dintre avocat si un fotbalist de liga 1 castiga mai bine fotbalistu cu tot cu sponsori. Mersi

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de cat de buni si de cunoscuti sunt. Salariile fotbalistilor si onorariile castigate de avocati se intind pe o foarte mare plaja, de la cateva mii la zeci de mii de euro lunar. De asemenea fotbalistii au si bonusuri pentru performanta, unele chiar foarte mari. Unii avocati castiga mai bine decat unii fotbalisti si unii fotbalisti castiga mai bine decat majoritatea avocatilor. Numai bine!