| danicool12 a întrebat:

Salut am pus un bilet de fotbal la o agentie acum cateva saptamanii si mi-au iesit toate meciurile ideea e ca eu stiam ca se vede daca tiau iesit toate (ma refer la cei de la agentie ) prin codul ala de bare si mie s-a decolorat putin un zero oare are ceva?
dau funda...

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Pe langa codul de bare ai un numar lung! Cu el intra in sistem si verifica biletul daca este castigator sau nu!

3 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Biletul e inregistrat in sistem la ei cu toate alegerile tale, deci nu are nimic ca s-a decolorat putin.

| Bogdanovici24 a răspuns:

Nu are nimic.E din cauza lor ca nu au pus cartus in imprimanta lor laughing

| AlexTanase a răspuns:

Si eu bag la pariuri si din experienta mea nu are nimic, stai linistit