| Razvan377 a întrebat:

Salut, am si eu o întrebare, dacă îmi iau un bilet la VIP la orice meci de pe Arena Naționala, pot sa parchez mașina in interiorul stadionului? Sau nu are nicio legătura? Mersi frumos!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Masinile privitorilor sunt parcate afara, in strada sau prin parcari, pe unde gaseti loc, indiferent de tipul biletului de vizionare, ca ala doar iti confera loc in fata, ca VIP, nu si loc de parcare.

In incinta stationului pot intra doar autocarul fotbalistilor si ambulanta.

| Razvan377 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc, deci nu pot parca nici in parcarea aia etajata din incinta stadionului sa înțeleg.

| relian a răspuns:

Desigur, poti parca masina in spatele portilor pe teren, doar ai bilet VIP nu? laughing

| Razvan377 explică (pentru relian):

Esti penibil, nu am întrebat in modul in care ai înțeles tu, ma refeream in parcarea stadionului cea cu etaje.