| AlbertoMadalin17 a întrebat:

Salut băieți și fete, vreau sa vă întreb ceva, nu găsesc un răspuns pa aceasta întrebare.
Eu sunt fotbalista, am 17 ani acum 2 ani am făcut o entorsa la genunchi, spital băgat in ghips compresie cu apa mi-au scos niște sânge de acolo etc, după un an mi s-a repetat aceasta entorsa doar ca de data asta cu compresie, pastile antiinflamatorii acasă mi-a trecut, acum o luna anul acesta.s-a întâmplat din nou, nu am făcut nimic doar am jucat fotbal și am stat pe banca și când m-am ridicat sa plec acasă bam entorsa, la fel mi-a trecut acasă cu compresie și antiinflamatorii. Intrebarea este..cum sa fac sa nu mai fac entorsa? Țin sa precizez ca joc cu o chestie de o bagi pe genunchi și nu te lasă sa-l îndoi foarte mult, nu mai stiu cum se numește și degeaba fac entorsa și cu acea chestie... operația nu-i o opțiune pentru mine

1 răspuns:
| AnastasiaK a răspuns:

Ai auzit de medici sportivi? Caută unul. Sau ține-o tot așa până ți se încheie orice tentativă de carieră.