| SJ001 a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa fac ca sa imi dezvolt partea dinspre interior a pectoralilor (definirea liniei dintre pectorali) (daca puteti sa imi dati linkul cu poze sau video), partea de jos e destul de dezvoltata.

3 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Impins cu gantere, fluturari cu gantere, fluturari la cabluri... ( De ce cu gantere! Pentru ca: lucrand cu gantere poti apropia mai mult, concentra, astfel lucreaza partea interioara a muschiului pectoral.

| Pandarzv a răspuns:

Fa inot, datorita miscarilor ciruclarii ale mainii aplicand o forta asupra apei si asupra corpului ti-se va dezvolta linia pectoralirol

| Cosmin86 a răspuns (pentru Pandarzv):

Ce explicatie stupida straight face