| BracKMyhay95 a întrebat:

Salut.Deci am facut sala si mi-a crescut pieptul in partea din mijloc exact din lateralele liniei pieptului.Ce exercitii sunt pentru a lucra si partea din spre biceps si din mijlocul pectoralului? Si daca stiti niste exercitii pentru rotunjirea pectoralilor. FUNDA

2 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Nu executi corect

| Gabbriell a răspuns:

Acolo unde faci tu sala, nu este un instructor ceva? El ar fi cel mai in masura sa te sfatuiasca cu anumite exerctii ca sa-ti atingi o masa musculara mai mare.