| anonim_4396 a întrebat:

Salut.ce exercitii fizice pot face acasa pentru a slabi? nu vreau sa ma duc la sala.multumesc

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată sau băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| peperonies a răspuns:

100% dieta, nu ai nevoie sa faci exercitii fizice.

| IsabelaIssa a răspuns:

Cauta aerobic pe youtube, dar sa te tii de ele, nu faci odata si renunti. Si ai grija sa ai si o alimentatie sanatoasa.

| Denisa7713 a răspuns:

Flotarile,genoflexiuniile si fanadiile si sa nu uita abdomenele ajuta foarte mult.Importanta este hranierea.Ai putea sa fugi in fiecare seara 1 jumatate de ora.Mult succes!

| Juc_Romeo_1997 a răspuns:

Acasa tu n-ai sa slabesti, cel putin un cross afara, 30 minute in fiecare zi, de dorit dimineata