| blaablaablaaa a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre acest program de sala? Sunt a treia luna si m-am gandit sa il schimb.
Spate
Piept
Picioare&Abdomen
Umeri
Brate

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Cine ti-a zis tie ca trebuie pauza intre antrenamente inteligentule? Si tu vorbesti prostii ca toti copii pampalai care comenteaza aiurea.Este foarte corect antrenamentul, lasa-l sa bage asa.Comentati toti si habar nu aveti de sportul asta.

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Antrenamentul este perfectwinking Bafta

| AndreyFsk a răspuns:

Nu e ok, iti trebuie macar o zi pauza, muschii nu se dezvolta daca tu ii lucrezi mereu. e putin 2 zile pauza, incearca asta :
luni : biceps si piept
marti : spate
miercuri: pauza
joi: umeri
vineri : picioare + abdomen ( acesta e optional )

| anonim_4396 a răspuns (pentru SiLaS):

Eu am facut progrese mari intr-un an 7 zile din 7 si nu am simtit nevoia de pauza.

| SiLaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Te inteleg, nu trebuie sa imi spui mie. Tipu ala nu are habar de ce vorbeste, lui i-am spus nu tie.

| SiLaS a răspuns (pentru AndreyFsk):

Cine ti-a zis tie ca trebuie pauza intre antrenamente inteligentule? Si tu vorbesti prostii ca toti copii pampalai care comenteaza aiurea.Este foarte corect antrenamentul, lasa-l sa bage asa.Comentati toti si habar nu aveti de sportul asta.