| supremxxxoxo a întrebat:

Ce vitamine cu proteine,calciu,minerale, E, B, A.(.) se gasesc la farmacii? Eu vreau sa iau aceste vitamine pentru la sala de forta! Consum alimentele corespunazatoare pentru vitamine dar mai am lipsuri! Ce vitamine sa cumpar? Nu vreau steroizi! FUNDA

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Cum sa fie steroizi, sunt complexuri de vitamine si minerale, dar sunt in special pentru sportivi spre deosebire de cele din farmacie care sunt pentru persoane obisnuite.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

S-a dovedit stiintific faptul ca vitaminele din farmaci nu sunt asimilate de corp, manca fructe multe, proteine oua fierte sunt fb pentru muschi, nu uita de cardio inainte de culturism, uite un program de cardio acasa Insanity apoi culturism

| greyhound a răspuns:

De la vitamine pana la steroizi mai sunt vreo 5 categorii de suplimente, asa ca sa stabilim o treaba.
Animal Pak, Opti-Men, Now Foods Adam sunt mai potrivite decat cele pe care le gasesti in farmacii.

| supremxxxoxo explică (pentru greyhound):

Poi ce sunt astea? Sunt steroizi, nu vreau steroizi!

| GrigMatei a răspuns (pentru supremxxxoxo):

rolling on the floor

| supremxxxoxo explică (pentru greyhound):

Multumesc,dar eu nu vreau nici de astea, voiam niste vitamine usoare de se gasesc la farmacii! Dar raman pe numai natural!

| greyhound a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Mananca alune, seminte de dovleac, nuci, paine integrala, fructe si legume si n-o sa-ti lipseasca nimic

| greyhound a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Cum sa fie steroizi, sunt complexuri de vitamine si minerale, dar sunt in special pentru sportivi spre deosebire de cele din farmacie care sunt pentru persoane obisnuite.