| Agentulx a întrebat:

Cine imi recomanda niste vitamine/suplimente alimentare pe care sa le iau in timp ce merg la sala. adica dupa cateva luni chiar sa se vada o imbunatatire.sa fie pana in 100 de lei si sa-l pot lua magazin nu sa-mi fie trimis acasa...pentru ca nu vreau sa stie ai mei.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Amelia123 a răspuns:

Incearca creatina te ajuta la efort si faci fibra cu ea! Parerea mea e sa nu iei alte chesti deoarece doar te unffla si te mentine in forma doar cat tragi... dp te desumfli si arati oribil...

3 răspunsuri:
| cksajbkb a răspuns:

Pai de obicei fiecare sala are un loc de unde poti cumpara suplimente alimentare cum ar fi:proteine,creatina etc. iti recomand proteinele pentru ca ele se gasesc in lapte,carne, oua, peste etc! bafta!

| LukaBigBicep a răspuns:

Sub 100 nu-ti poti lua decat creatina...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VitaMax