| bojawe a întrebat:

Salut, cu ce echipă de fotbal să țin?
Sunt pasionat de fotbal, dar în România nu am nicio echipă favorită. Deci, cu ce echipă să țin? De preferat o echipă care are galerie.

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Eu ți-aș recomanda să tii cu Rapid.Au o istorie frumoasa și o galerie superbă.De asemenea și spiritul rapidist este ceva aparte, nu îl mai întâlnești la alte echipe.

| bojawe explică (pentru LordCristobal):

Mulțumesc de recomandare! FORZA RAPID!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea incepe cu echipa din curtea scolii, aia care bate mingea in weekend, fiindca ii veiz pe real si cine stie, poate te primesc si pe tine in echipa, sa te joci cu ei.

| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te putin la ce fotbal se joaca la noi si iti trece.

| gabicoo a răspuns:

Dinamo București! Sunt cei mai pașnici! Nu bat pe nimeni! Nu mă refeream la suporteri! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu rapid

| aestahv a răspuns:

Rapid București