| claudinho77 a întrebat:

daca iau suplimente nutritive si fac exercitii acasa fara sa merg la sala este vreo problema? Pot face exercitii cu greutatea corpului si am si gantere...

Răspuns Câştigător
| FitMonkey a răspuns:

E bine dar sa nu te astepti la rezultate ca si cand ai merge la sala
grupa pe care il lucrezi, trebuie sa il lucrezi din 3-4 unghiuri diferite, acasa nu ai aceasta posibilitate.
sa ai 5-6 mese pe zi bogate in proteine si acorda destula odihna muschilor, 8ore de somn

1 răspuns:
| SerbanSnake a răspuns:

Nui nici o problema doar ca aparatura de la sala este facuta de asa natura incat sa lucrezi particular fiecare grupa de muschi in parte acasa cu greutatea corpului tau si niste gantere nu te astepta sa faci progrese mari chiar si cu suplimente.