| 123456FOREVER a întrebat:

Salut, este prea târziu sa ma apuc de box la 18 ani? Am 1.74 și 88 kg. Ar trebui sa mai slăbesc pentru a ma apuca?

2 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

Depinde de categoria la care te va selecta oricum ca incepator esti plinut dar cu timpul o sa dai kg jos, 18 ani nu cred ca o sa ia sanse asa mari ca cei care practica de la 10 ani de exemplu, dar totusi e bun ca vrei sa faci ceva succes

| FanCorsa a răspuns:

Cred ca este ok. Iar dpdv al greutatii eu zic ca e o greutate buna pentru box