| GulDan a întrebat:

Salut eu am inceput atletismu la 17 ani si am luat in serios acum la 18 ani insa stiu ca e cam tarziu de aceea nu stiu ce sa fac sa mai continui sau nu... In 4 luni am progresat la 30 m de la 4.35 cat scoteam am ajuns la 3.85 secunde...voi care faceti de mult timp dati-mi si mie un sfat. Mersi!

1 răspuns:
| Jambooja a răspuns:

Pana la varsta de 25 de ani te poti apuca de orice. Urmatorul factor care conteaza este indemanarea ta. Daca te implici vei avea rezultate, daca te relaxezi nu vei mai avea rezultatehappy