| Adrian20222 a întrebat:

Salut fratilor/Surorilor eu am o intrebare.

Eu alerg destul de repede adică din cate imi aduc aminte i-am luat pe toti la alergat.
Si traiesc in Germania ne-am mutat de acum 4-5 ani si aici este in fiecare scoala o zi (budesjugendspiele) si in ziua aia faci toata ziua sport, de exemplu arunci mingi, sari, alergi si multe jocuri si eu sunt mai rapid de fel, voiam sa va cer parerea. Am alergat 70 metri in 10, 7 secunde si am fost locul 1 și la sărit nu sunt sigur cat am sărit dar imi aduc aminte ca am sărit vreo 3, 78 metri. Nu sunt sigur si l-a aruncat am aruncat o minge de 120grame si am aruncat 34 metri, nu sunt cel mai bun la aruncat. A si la sărit am fost primul si in a 4 a tot primul am fost ..in fine am 14 ani si va cer parerea, ce credeti?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Antrenorul/proful tău de sport, ce zice?

| Adrian20222 explică (pentru sierra1):

PAI nu a zis nimic pana acum.

| sierra1 a răspuns (pentru Adrian20222):

Ori nu e nimic de zis nefiind cazul ori nu a remarcat "calitățile" tale