| TotiVorbescSinguri a întrebat:

Imi poate spune cineva daca exista vreo carte care sa contina sfaturi nutritionale si exercitii fizice etc., o carte din care sa inveti cat mai multe despre nutritie si sport?

6 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Sportul adevarat e cel fara nutritie din carti. N-ai nevoie de exces de proteine, doar mananca normal, din toate alimentele. Daca vrei sa te umfli putin, cascavalul si laptele praf ajuta, plus carnea de pui.

| Cosmin86 a răspuns (pentru costis):

Serios? faci muschi mancand "normal"?

esti doar un COPIL MIC care isi da si el cu parerea, nu?

| costis a răspuns (pentru Cosmin86):

Atunci bagati in voi suplimente proteice si aminoacizi sintetici.

| Cosmin86 a răspuns (pentru costis):

Cine vorbea de suplimente? Vorbeam de NUTRITIE, nu de suplimente.

Chiar nu esti in stare sa comentezi la subiect?

| costis a răspuns (pentru Cosmin86):

Nobe. doar un copil mic care isi da cu parerea

| Cosmin86 a răspuns (pentru costis):

Vad, macar urmareste firul discutiei, nu schimba subiectul.